Jak nosić saszetkę męską?

Jak nosić saszetkę męską?

Nie da się ukryć, że panowie często mają problem z tym, by „pomieścić” w swoich kieszeniach lub dłoniach dosłownie wszystko to, co jest im potrzebne. W przypadku kobiet sprawy są wyjątkowo proste. Panie bowiem dumnie paradują ze swoimi torebkami, w których bez problemu mieszą się nie tylko drobiazgi, ale często także i zakupy. Idąc tym tropem, dla panów została zaprojektowana saszetka męska. Jednocześnie w sieci znajdziemy wiele inspiracji i porad z zakresu np. „płaszcz męski stylizacje„, jednak wciąż brakuje odpowiednich wskazówek donośnie tego jak nosić saszetkę męską? Gadżet ten może więc sprawiać wiele problemów, a także być powodem frustracji. Wobec tego, jak nosić saszetkę męską i prezentować się w wyjątkowo elegancki sposób?

Saszetka męska na ramię – jak nosić?

Saszetka męska – jak nosić? To pytanie z pewnością nie raz przewinęło się przez głowę każdego mężczyzny. Okazuje się, że podobnie jak w momencie, kiedy dobieramy buty do płaszcza męskiego, tak samo nasza saszetka musi do nas idealnie pasować.  Można obecnie wyróżnić wiele modeli tego gadżetu dla panów. Najpopularniejsze modele to z pewnością tradycyjne saszetki w kształcie prostokąta, które panowie trzymali w dłoni. Jednak obecnie rekordy popularności pobija saszetka męska na ramię. Można powiedzieć, że jest to dodatek w stylu nerki, którą zamiast przy pasie, nosi się krótko upiętą przy klatce piersiowej. Wobec tego: saszetka nerka męska jak nosić?

saszetka męska

Otóż przede wszystkim taki dodatek trzeba elegancko eksponować! Zwykle saszetkę taką nosi się na zewnątrz odzienia wierzchniego np. płaszcza czy bluzy. Jeśli jednak panowie dalej mają wątpliwości odnośnie: saszetka męska na ramię – jak nosić? Wówczas mogą oni również zdecydować się na założenie jej bezpośrednio na sweter lub na bluzę, jeszcze zanim panowie założą płaszcz lub kurtkę. Warto jednak pamiętać o tym, by nasze okrycie wierzchnie pozostawało odpięte. Dzięki temu będzie można wyeksponować najważniejszą część saszetki i ukryć ewentualne paski lub nawet całe zapięcie.

Z czym nosić saszetkę męską?

Saszetka męska – jaką nosić? Tak naprawdę, poprawnie postawione pytanie powinno brzmieć – z czym ją nosić? Saszetka męska powinna być idealnym uzupełnieniem stylizacji, a by tak się stało, wówczas musi ona zostać odpowiednio dobrana pod względem stylu. Najczęściej znajdziemy saszetki utrzymane w kanonach elegancji, a także stylu sportowego. Oczywiste jest więc, że w przypadku pierwszych modeli najlepiej będzie łączyć je z klasycznymi, męskimi płaszczami, koszulami i materiałowymi spodniami. Cała stylizacja oczywiście może być uzupełniona dodatkami w postaci butów lub paska do spodni. Z kolei sportowe saszetki męskie – analogicznie – można zakładać do wszelkiego rodzaju bluz i spodni jeansowych, a nawet do dresowych kompletów. Świetnie będą one współgrać z „luźniejszą” garderobą, a także dopasują się do sportowych sneakersów. Tak więc, kluczem do odpowiedniego wystylizowania saszetki męskiej jest nic innego, jak jej odpowiedni dobór pod względem kroju i koloru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.